Asters en Chrysanten

Soms kun je zomaar tevreden zijn over iets, zoals ik nu met dit hoekje. Deze zomer bloeiden daar rose- witte Persicaria, rode Helenium en abrikooskleurige Chrysanten. Een hele mooie en spannende combinatie. Nu zijn de Heleniums bijna uitgebloeid en nemen de blauwe Astertjes het over. En zo heb je dan nog weken langer plezier van een prachtig hoekje.

Dit bericht is geplaatst in Even bijkletsen met de tags . Bookmark de permalink.